Motocykle  \  Klub  \  Tuning  \  Fotogaleria  \  Dealerzy  \  O nas  \  Kontakt  \  

Odwiedz nasz kanał motocyklowy na facebooku

 

Royal Enfield wyznacza MotoGB na dystrybutora w Zjednoczonym Królestwie. http://www.royalenfield.com.pl/img/ico_pow_act.gif

Royal Enfield wyznacza MotoGB na dystrybutora w Zjednoczonym Królestwie

Adlington, Cholery, 21 marca 2012: Royal Enfield ogłosił dzisiaj, iż wyznaczył MotoGB na dystrybutora motocykli dla Wielkiej Brytanii.

Royal Enfield jest najstarszą działającą firmą motocyklową. Ta kultowa marka z brytyjskimi korzeniami jest częścią Eicher Motors Ltd w Indiach. Motocykle produkowane są w Indiach w Chennai. Firma MotoGB przejęła od wcześniejszego dystrybutora Royal Enfield – Watsonian Squire prawa do bycia importerem i dystrybutorem marki w Wielkiej Brytanii.

Komentując partnerstwo z MotoGB, Pan Shaji Koshy, Starszy vice Prezes d.s. Sprzedaży i Marketingu z firmy Royal Enfield mówi: „ W ostatnim czasie Royl Enfield doświadczył dużego  i nagłego zapotrzebowania na motocykle tej marki na świecie. Firma zanotowała ponad 50 procentowy roczny wzrost sprzedaży przez ostatnie kilka lat. Wielka Brytania jest kluczowym odbiorcą marki Royal Enfield, oprócz miejsca pochodzenia marki. Jesteśmy zadowoleni z bycia partnerem  z grupą MotoGB na tak strategicznym rynku. Jesteśmy pewni, że razem odniesiemy większy sukces w regionie, nasze partnerstwo z MotoGB będzie katalizatorem dla krzywej wzrostu Royala Enfielda.

„ Dziedzictwo i historia Royal Enfielda nadaje marce aurę i autentyczność, które są nie do podrobienia. Klasyczny wygląd wzmocniony nowoczesną technologią sprawia iż Royal Enfield na swoisty urok, który osiąga dzięki temu połączeniu. Marka stara się oddać uczucie, które towarzyszy jeździe na motocyklu ogólnoświatowym klientom.” dodaje później.

Steve Oliver, Manager generalny MotoGB opowiada: „ To prawdziwy wyczyn, iż Royal Enfield jest uosobieniem brytyjskiego stylu jazdy, łącząc w sobie zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość. Te maszyny nawiązują do złotej ery motocyklizmu, lecz dzisiejszy asortyment Royali jest całkowicie nowoczesny i niezawodny. Te piękne motocykle, są nie tylko dla starej motocyklowej generacji, intensywnie przywołując dni ich młodości, lecz Royal Enfield jest również utrzymaną w klasycznym stylu maszyną, która jest doskonała dla ludzi w różnym wieku, niezależnie od tego, czy jest środkiem transportu, dzięki któremu możemy się dostać do pracy czy też pozwala nam miło spędzić czas podczas wyjazdu na weekend.”

Moto GB Limited jest największym, niezależnym importerem i dystrybutorem motocykli i skuterów w Wielkiej Brytanii, włączając takie marki jak: SYM, MV Agusta, Benelli, Daelim i Keeway. MotoGB jest firmą rodzinną, która ma również dziewięć koncesjonowanych detalicznych punktów zbytu na północnym zachodzie.

Steve dodaje:” Chcemy aby dealerzy Royala Enfielda, zarówno ci byli, jak i obecni, zgłaszali się do nas, gdyż możemy im zapewnić najlepsze wsparcie. Nie możemy się również doczekać spotkań z pro aktywnymi dealerami w różnych regionach.

 Na temat Royala

 Najstarsza, działająca firma motocyklowa  Royal Enfield wyprodukowała pierwszy motocykl w 1901 roku. Oddział firmy Eicher Motors Limited, był pionierem technologii cztero suwów w Indiach od 1955 roku. Głowna fabryka znajduje się w Chennai w Indiach. Firma oferuje różnorodność modeli dostosowanych do potrzeb zarówno tradycjonalistów, jak i entuzjastów, jeżdżących w wolnym czasie czy też miejskiej młodzieży. Rodzina Royali została uformowana z modeli: Bulle 350, Bulle Electra, Classic 350, Classic 500, Classic Chrome, Desert Storm, Thunderbird 500 i 350. Royal Enfield działa w 11 markowych sklepach oraz działa poprzez 250 dealerów we wszystkich głównych miastach Indii. Te motocykle są importowane na skalę międzynarodową do ponad 40 krajów, włączając: Wielka Brytanię, stany Zjednoczone, Japonię, Australię, kilka państw europejskich i środkowego wschodu.

Royal Enfield również organizuje i wspiera wiele działań dla entuzjastów, wydarzeń i zlotów, najbardziej znanym jest Rider Mania – coroczne zgromadzenie posiadaczy Royali i Himalayan Odyssey – największy motocyklowy zlot przez najtrudniejsze  drogi najwyższych pasm górskich w regionie Himalajów i Ladakh w Indiach.   


http://www.royalenfield.com.pl/img/ico_pow_act.gif http://www.royalenfield.com.pl/img/ico_prn_act.gif http://www.royalenfield.com.pl/img/ico_wys_act.gif http://www.royalenfield.com.pl/img/ico_zap_act.gif

2011 © VISPOL Sp. z o.o.  Nota prawnaPolityka prywatnosci. Tworzenie Stron
TAGI: motocykle, importer motocykli