Motocykle  \  Klub  \  Tuning  \  Fotogaleria  \  Dealerzy  \  O nas  \  Kontakt  \  

Odwiedz nasz kana motocyklowy na facebooku

 

NOTA PRAWNA http://www.royalenfield.com.pl/img/ico_pow_act.gif
NOTA PRAWNA

Cała zawartość tekstowa, graficzna i inna pojawiająca się w niniejszej Witrynie Sieci WWW (zwanej dalej Witryną WWW), o ile nie określono inaczej, stanowi własność VISPOL Sp. z o.o. 05-800 Pruszków ul. Staszica 1 , +48 22 758 12 63. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Odwiedzający niniejszą Witrynę WWW mogą drukować, kopiować i wykorzystywać jej zawartość tylko i wyłącznie na użytek osobisty i pod warunkiem, że:
 • materiały graficzne nie będą oddzielane od towarzyszących opisów i tekstów,
 • treści i grafiki nie będą modyfikowane,
 • treści i grafiki nie będą wykorzystywane dla celów komercyjnych, jedynie informacyjnych. Powyższa formuła nie oznacza zgody czy udzielenia prawa do wykorzystywania jakiegokolwiek znaku towarowego, zastrzeżonej nazwy lub innego prawa własności VISPOL Sp. z o.o..

  Wszelkie informacje od użytkowników niniejszej Witryny WWW takiej jak komentarze, pytania, sugestie czy pomysły przesłane do VISPOL Sp. z o.o. traktowane będą jako informacje jawne, nieobciążone jakimikolwiek prawami własności intelektualnej i VISPOL Sp. z o.o. może je wykorzystywać bez żadnych ograniczeń.

  Korzystający akceptuje monitorowanie dostępu do niniejszej Witryny WWW dla celów statystycznych.

  Dokładamy maksimum starań aby informacje prezentowane w niniejszej Witrynie WWW były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym. Z uwagi na specyfikę działania Witryn Sieci WWW VISPOL Sp. z o.o. nie przyjmuje odpowiedzialności za nieaktualne dane, błędy, nieścisłe lub niezgodne ze stanem faktycznym informacje występujące na tej i innych Witrynach Sieci WWW. Treści prezentowane na niniejszej Witrynie WWW mogą być zmienione bez uprzedzenia.

  Informacje zawarte w niniejszej Witrynie WWW nie stanowią OFERTY w świetle prawa handlowego.

  Ze względu na możliwość awarii sprzętu, wadliwego oprogramowania czy komponentów stron trzecich VISPOL Sp. z o.o. nie gwarantuje poprawności działania i dostępności niniejszej Witryny WWW.

  VISPOL Sp. z o.o. nie odpowiada za treści i działanie jakichkolwiek Witryn Sieci WWW, na które można wejść za pomocą linków z niniejszej Witryny WWW.

  W ŻADNYM WYPADKU VISPOL Sp. z o.o. NIE BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY ZA DOWOLNEGO RODZAJU SZKODY WŁĄCZNIE - ALE BEZ TAKIEGO OGRANICZENIA - Z DOWOLNYMI SZKODAMI SPECJALNYMI, POśREDNIMI, WYNIKŁYMI NAWET, JEŻELI VISPOL Sp. z o.o. ZOSTAŁ POINFORMOWANY O MOŻLIWOŚCI TAKICH SZKÓD.
 •  

  importer motocykli

  2011 © VISPOL Sp. z o.o.  Nota prawnaPolityka prywatnosci. Tworzenie Stron
  TAGI: motocykle, importer motocykli