Motocykle  \  Klub  \  Tuning  \  Fotogaleria  \  Dealerzy  \  O nas  \  Kontakt  \  
Tuning / Zestawy http://www.royalenfield.com.pl/img/ico_pow_act.gif

Bullet inaczej ...

Motocykle Royal Enfield można dowolnie modyfikować we własnym zakresie, korzystając z bogatej palety części i akcesoriów oferowanych przez importera, lub zakupić jeden z bardzo popularnych gotowych zestawów tuningowych (Custom Kits), który pozwoli na stworzenie wyróżniającego się klasycznego pojazdu.

     

Do wyboru są zestawy pozwalające na stworzenie klasyków z lat 60' tych, takich jak Café Racer, Continental oraz Scrambler, czyli maszyny przeznaczonej do jazdy szosowo-terenowej. Motocykle typu Scrambler, były protoplastami enduro i w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku, rywalizowały w wyścigach i rajdach terenowych.

Inne możliwości daje nam montaż wózka bocznego. Dla naszych klientów sprowadzamy wózki boczne z Indii w cenie ok. 8 500 PLN (należy doliczyć koszt montażu) oraz wózki znanego angielskiego producenta Watsonian-Squire. Ponieważ oferta tego producenta jest bardzo bogata, cena zależna jest od modelu, sposobu wykończenia i palety akcesoriów. Oczywiście każdorazowo ustalamy z klientem potrzeby i możliwości.
 

 

importer motocykli

2011 © VISPOL Sp. z o.o.  Nota prawnaPolityka prywatnosci. Tworzenie Stron
TAGI: motocykle, importer motocykli